1010 FLAGAMI RD SE

PALM BAY, Florida 32909 · Brevard County · Parcel 29 3705-GJ-333-22

$270 410
Assessed Value
$355 540
Market Value
Annual Tax
$245 410
Taxable Value
Ownership
OwnerCappa John
Mailing Address1010 SE Flagami RD Palm Bay FL 32909
Property Details
Year Built2024
Living Area3 340 sq ft
Lot Size11 761 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$55 000
Building Value$300 540
Just (Market) Value$355 540
Assessed Value$270 410
Exemptions-$50 722
Taxable Value$245 410
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $457 000 01